Koc: błękit + szare monstery

50,00 zł
Brutto

Miękki kocyk wykonany z pluszu w kolorze błękitnym i bawełny w szare monstery. Kocyk ma podwójne puszyste wypełnienie, dzięki któremu w mig stanie się najlepszym przyjacielem Twojego kota. ;-)

Kolor kocyka może nieznacznie (naprawdę nieznacznie :)) różnić się od koloru na zdjęciu, jest to zależne od ustawień monitora

Wymiary: 50 cm x 75 cm +/- 2 cm

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (patrz Regulamin i Polityka bezpieczeństwa) Polityka bezpieczeństwa (patrz Regulamin i Polityka bezpieczeństwa)
  • Zasady dostawy (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt VII. KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY) Zasady dostawy (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt VII. KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY)
  • Zasady zwrotu (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt XI. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY) Zasady zwrotu (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt XI. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY)
koc błękit + szare monstery
1 Przedmiot

Ta strona używa plików cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości modyfikacji czytając: Politykę Prywatności.

x