Kot w worku: box indywidualny na prezent

100,00 zł
Brutto

Kot w worku to idealny prezent dla każdego Kociarza!
Z wielką przyjemnością pomogę wywołać uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby, a przy okazji wkupimy się w łaski jej kota! :)

Zamawiając ten box wspólnie ustalamy jego skład (starając się dopasować najlepiej do upodobań osoby obdarowywanej) i datę wysyłki. 

Do paczki możemy dodać liścik z miłymi słowami.

Ilość
In Stock

  • Polityka bezpieczeństwa (patrz Regulamin i Polityka bezpieczeństwa) Polityka bezpieczeństwa (patrz Regulamin i Polityka bezpieczeństwa)
  • Zasady dostawy (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt VII. KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY) Zasady dostawy (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt VII. KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY)
  • Zasady zwrotu (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt XI. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY) Zasady zwrotu (o szczegółach przeczytaj w Regulaminie, punkt XI. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY)
paczka urodzinowa
27 Przedmioty

Ta strona używa plików cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości modyfikacji czytając: Politykę Prywatności.

x